با خودم گفتم شاید راه فراموش کردن تلگرام و برگشتن ب روزای عادی برگشتن سمت عادتایی باشه که وقتی زندگی عادیمو داشتم انجامشون میدادم

یکی ازین عادتا برگشتن سمت روزانه نویسی
فک میکنم اگه قرار باشه زمانیو توی نت و وقت گذرونی با دوستای مجازی کنم چه بهتر که دوباره وبلاگای مورد علاقمو بخونم و روزانه نویسیمو ادامه بدم

یکی از تصمیمایی که برا سال 98 دارم کمتر استفاده کردن از گوشی و فضای مجازیه، یجا توی تلگرام خوندم نوشته بود که جوونای این دوره مثل معتادای قدیمن ، معتادای قدیم مینشتن پای مواد مخدر و توی ذهنشون خیال پردازی میکردن و بعد که چشمشونو باز میکردن میدیدن زندگیشونو دود کردن ؛ جوونای حالام  میرن توی نت میچرخن و توی ذهنشون بهترین آرزوهارو برا خودشون دارن ،توی نت مچیرخن و میچرخن و وقتی سرشونو از گوشی بیرون میارن میبینن هیچکار نکردن و از زندگیشون عقب افتادن
(البته معتاد قدیم و جدید نداریم و اینکه اعتیاد کلا مخربه حالا چه اعتیاد به گوشی چه به مواد مخدر)

قدم دومم که میخوام بردارم ورزش کردن مداوم و روزانس و خب وسایلشم مهیا کردم و کاملا آماده ام ؛)
میخوام برا خودمو اهدافم بیشتر از اینا وقت بذارم
+وقتیو که میتونیم صرف قوی شدن توی مسائل مورد علاقمون بکنیم رو ، چرا صرف خواب و نت و تنبلی کنیم؟ :)))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیدکار پيام حشمتي فقط بگو چرا ؟! فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و کیت تحقیقاتی خريد لوازم خانگي بقچه نویس گاه نوشت های یک زندگی maysa دُنیا وَفا نَداره، اِی نورِ هَر دو دیدِه